Bursa Düğün Salonu Hizmetlerimiz

ZAS Düğün Salonları - Salon ve Teras

Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, konser, balo, özel toplantılarda (dernek toplantısı, okul yemekleri ve çayları vb.) yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan ZAS Düğün Salonları, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için çalışmalarımızı organizasyonun başından sonuna kadar titizlikle yürütmekteyiz.

Sorunsuz ulaşım, görevli personel eşliğinde geniş otopark alanı (500 araçlık açık otopark), asansörler, merkezi sistem 4 mevsim iklimlendirme özellikli klima & havalandırma sistemi, yangın söndürme sistemi, güvenlik kameraları, mescit, kafeterya, geniş ve temiz WC'ler, hijyenik mutfak ve servis, son teknoloji ses ve ışık sistemleri, deprem yönetmeliğine uygun binamız, yangın çıkışlarımız, geniş pist alanı ve rahat oturma düzeni ile önemli günlerinizi sizin için unutulmaz anlara çeviriyoruz...

Salonumuzda; standart olarak fotoğraf ve video çekimi, projeksiyon da slayt gösterisi, piyanist, volkan, konfeti, meşale, sis, laser ve ışık gösterileri verilmektedir. Kişiye özel talep doğrultusunda Şelale gösterisi sunulmaktadır.

ZAS Düğün Salonları aynı anda iki organizasyona ev sahipliği yapabilecek kapasitede, biri TERAS olmak üzeri iki ayrı salona sahiptir. Salonlarımız 800 kişiye kadar yemekli - 1000 kişiye kadar yemeksiz hizmet verme kapasitesine sahiptir.

Salonumuzda profesyonel aşçı ve garsonlardan oluşan güçlü bir ekip hizmet vermektedir. Damak tadı konusunda uzman ve hijyen konusunda hassas olan ekibimiz, bundan önce olduğu gibi sonrasında da aynı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürecektir. Siz arkanıza yaslanın ve eğlenmenize bakın, biz sizin için gerekli tüm tedbirleri aldık.

ZAS Düğün Salonları birçok organizasyona göre hizmet verebilecek yapıdadır. Yemekli toplantı ve düğünlerinizde birçok menü seçeneği sizlere sunulmakta ve program öncesi tercihiniz alınarak usta aşçılarımıza bildirilmektedir. Siz sadece ne istediğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın.

Firmamız HİJYENİK ortamda, özel olarak hazırladığı yaş pasta ile "Düğün Salonlarında Pasta Yenmez" anlayışının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Servis olarak; kaliteli olmak kaydı ile yaş pasta ve meşrubatlar sunmaktayız.

ZAS DÜĞÜN SALONLARI © 2011
Tel: 0(224) 443 45 05 - GSM: 0(538) 680 81 46 - GSM: 0(532) 37 37 143 Bursa Web Tasarım